osoba prowadząca zajęcia z dziećmi w wieku 5-10 lat

INFORMACJE O PRACODAWCY
Typ pracodawcy: INDYWIDUALNY
Krótka informacja o pracodawcy: Pracownia Eksperymentu to projekt edukacyjny, którego celem jest wyjaśnianie dzieciom mechanizmów zjawisk zachodzących w otaczającym świecie, z wykorzystaniem eksperymentów. Nasze zajęcia łączą dobrą zabawę z nauką, inspirują, rozbudzają ciekawość i rozwijają zainteresowanie dzieci naukami ścisłymi.
INFORMACJE O OFERCIE
Stanowisko: osoba prowadząca zajęcia z dziećmi w wieku 5-10 lat
Miejsce Pracy: Warszawa
Branża: Szkolenia/Edukacja
Opis zadań: Poszukujemy osób do prowadzenia zajęć wyjaśniających zjawiska z obszaru fizyki, chemii i biologii w oparciu o eksperymenty, na podstawie gotowych scenariuszy.

Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku 5-10 lat.

Zakres zadań:

– przygotowanie stanowiska pracy,

– prowadzenie zajęć z dziećmi w wieku 5-10 lat w oparciu o gotowe scenariusze zajęć i przygotowane zestawy materiałów,

– prowadzenie dokumentacji.

Oferujemy:

– elastyczne godziny pracy dostosowane do Twoich możliwości,

– pracę w szkołach w Warszawie lub okolicy w oparciu o gotowe scenariusze zajęć,

– możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w pracy z grupą,

– zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w Warszawie.
Wymagania pracodawcy: Od kandydatów oczekujemy:

– optymizmu, uśmiechu i entuzjazmu (warunki konieczne),

– doświadczenia i zamiłowania do pracy z dziećmi,

– zaangażowania i dynamizmu w działaniu,

– dobrej komunikacji i łatwości nawiązywania kontaktu z dziećmi,

– umiejętności inspirowania i zaciekawiania,

– zainteresowania chemią/ fizyką/ techniką/ biologią,

– punktualności i odpowiedzialności,

– umiejętności pracy w ściśle określonych ramach czasowych,

– wysokiej kultury osobistej.

Szukamy osób lubiących pracę z dziećmi, chcących zdobywać nową wiedzę i lubiących nauki ścisłe.
Dodatkowe informacje:
Dodano: 2017-01-03 10:44:21
Dokumenty aplikacyjne: Prosimy o przesłanie:
   * CV
   * listu motywacyjnego
na adres mailowy:

info@pracowniaeksperymentu.pl

Prosimy dopisać w mailu: osoba prowadząca zajęcia
Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 roku, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)".