Sales&Operations Trainee

Grupa Eurocash zaprasza przyszłych kierowników sprzedaży do programu menadżerskiego Sales&Operations Trainee

Wstęp
Łatwo nawiązujesz kontakty, nie wyobrażasz sobie pracy za biurkiem i czujesz się urodzonym sprzedawcą?
Weź udział w Programie Sales & Operations Trainee, poznaj świat biznesu od podstaw i pnij się po szczeblach kariery!

Opis stanowiska
• Wdrożenie (1- 2 miesiące) – przejdź intensywne szkolenie, które pomoże Ci szczegółowo poznać firmę oraz branżę FMCG
• Doświadczenie (max. 2 lata) – pracuj z Klientami w terenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego lub Doradcy Klienta w jednej z wybranych jednostek biznesowych
• Awans – wyróżniające wyniki pracy i sukcesy zapewnią Ci stanowisko Kierownika Rejonu Sprzedaży
• Cel - masz szansę na objęcie stanowiska Regionalnego Dyrektora Operacyjnego
Wymagania
• Jesteś studentem ostatnich lat (IV - V rok) lub absolwentem (do 2 lat po studiach)
• Chcesz pracować w sprzedaży i masz już na swoim koncie pierwsze doświadczenia zawodowe w tym obszarze
• Jesteś ambitny, wytrwały i lubisz podejmować wyzwania
• Potrafisz przewodzić innym i inspirować ich do działania
• Możesz podjąć pracę na cały etat
• Lubisz pracować w terenie i posiadasz prawo jazdy kat. B
• Jesteś gotowy na zmianę miejsca zamieszkania

Języki
• Angielski – mile widziane
• Inne niewymagane

Branża firmy/stanowiska
• FMCG, Handel Spożywczy
Miejsce pracy
• Cała Polska

Narzędzia pracy
• Laptop, telefon służbowy, samochód służbowy (opcjonalny)

Warunki zatrudnienia
• Umowa od pracę od pierwszego dnia
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pakiet szkoleń
• Wsparcie mentora
• Opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karty sportowe, premie, biblioteka firmowa

Proces rekrutacji
• Analiza aplikacji CV
• Testy osobowościowe oraz analitycznego myślenia
• Rozmowa telefoniczna
• Całodniowy Assessment Center
• Spotkanie z Dyrektorami Generalnymi

Informacje dodatkowe
• Uczestnicy programu mogą rozwijać się w jednej z kilkunastu jednostek biznesowych. Najczęściej są to jednostki: Eurocash Alkohole, Eurocash Franczyza, Faktoria Win, Eurocash Dystrybucja, Eurocash Cash&Carry.
• Program realizowany jest w oparciu o umowę o pracę na pełen etat i stanowi dopiero początek Twojej drogi zawodowej. Przy wsparciu Mentora planujesz ścieżkę swojego rozwoju i od Ciebie zależy, jak się ona ukształtuje.
• Udział w programie może wymagać zmiany miejsca zamieszkania na terenie całego kraju. Relokację wspieramy dodatkiem mieszkaniowym.
• Rekrutacja do Programu trwa cały rok, a moment rozpoczęcia pracy jest ustalany indywidualnie

Więcej informacji
Kontakt: eurocash@eurocash.pl