Asystent/ka w Biurze ds. Szkoleń i Rozwoju PracownikówINFORMACJE O PRACODAWCY
Typ pracodawcy: INSTYTUCJONALNY
Krótka informacja o pracodawcy: Deutsche Bank Polska S.A. jest członkiem Grupy Deutsche Bank, jednej z największych instytucji finansowych na świecie. Bank doradza Klientom indywidualnym, małym i średnim przedsiębiorstwom, a także korporacjom oraz instytucjom finansowym oraz sektorowi publicznemu w zakresie innowacyjnych rozwiązań finansowych odpowiadających najwyższym, światowym standardom. Przynależność do globalnej Grupy Deutsche Bank, szerokie doświadczenie, siła finansowa oraz innowacyjne rozwiązania stanowią o unikalności produktów i usług oferowanych przez Deutsche Bank Polska.
INFORMACJE O OFERCIE
Stanowisko: Asystent/ka w Biurze ds. Szkoleń i Rozwoju Pracowników
Miejsce Pracy: Warszawa
Branża: Human Resources
Opis zadań: Pracując na stanowisku Asystenta/ki, będziesz odpowiedzialny za wsparcie 4-osobowego zespołu Biura ds. Szkoleń i Rozwoju Pracowników w zakresie:
- zgłaszania pracowników na szkolenia zewnętrzne;
- organizowania szkoleń grupowych;
- przygotowywanie analiz i raportów - w tym rozliczania kosztów szkoleń oraz ich rejestrowania w bazach danych, a także analizowania wyników ankiet poszkoleniowych;
- wsparcia zespołu w innych zadaniach z obszaru HR.
Wymagania pracodawcy: - status studenta;
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (przede wszystkim MS Excel);
- komunikatywna znajomość języka angielskiego;
- zainteresowanie tematyką HR;
- bardzo dobra organizacja pracy i umiejętności ustalania priorytetów;
- umiejętność pracy w zespole;
- doskonałe umiejętności komunikacyjne;
- wysoka kultura osobista.
Dodatkowe informacje: Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesów rekrutacyjnych w Deutsche Bank Polska S.A.” (Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 pozycja 883 z późniejszymi zmianami)
Dodano: 2017-09-06 11:59:43
Dokumenty aplikacyjne: Prosimy o przesłanie:
   * CV
   * listu motywacyjnego
na adres mailowy:

aplikuj.db@db.com

Prosimy dopisać w mailu: DB/ABS/WAW
Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 roku, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)".