Praktykant / Stażysta Psycholog Sportowy

Fundacja Narodowy Badminton (dawniej Fundacja Polskiego Związku Badmintona) to organizacja tworzona przez ludzi, którzy kochają badmintona, dla wszystkich, którzy cenią ten sport. Naszą misją jest propagowanie i rozwijanie tej najszybszej w świecie dyscypliny sportu. Pragniemy wspierać i pomagać klubom oraz ośrodkom, które chętnie i skutecznie wspierają naszą działalność poprzez organiczną pracę na rzecz badmintona w Polsce. Do działań własnych oraz partnerów Fundacja poszukuje:

Praktykanta – Psychologa sportowego
Miejsce praktyk Warszawa (kilka lokalizacji)

Zakres obowiązków
Współpraca ze sportowcami objętymi działaniami Fundacji
Warsztaty radzenia sobie ze stresem, porażką i zwycięstwem
W przypadku poważnych kontuzji doraźna pomoc psychologiczna

Wymagania
Ukończone studia z psychologii i aktywne zainteresowanie psychologią sportu lub ukończone studia w zakresie psychologii sportu
Wysoka kultura osobista i profesjonalne podejście do pacjentów
Umiejętność współpracy w grupie
Mile widziane osoby znające język białoruski lub rosyjski (Fundacja szkoli kilku białoruskich sportowców)
Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w psychologii sportowej

Oferujemy
Bezpłatne praktyki z możliwością dalszej, płatnej współpracy oraz wynagrodzenia ad hoc przy okazji programów Fundacji
Elastyczne godziny realizacji praktyk
Udział w nowotworzonym zespole z dietetykiem sportowym i fizjoterapeutą
Proaktywnego opiekuna praktyk
Możliwość korzystania z usług Fundacji i jej partnerów
Możliwość wykorzystania narzędzi Fundacji do promocji własnej
Rozpoczęcie współpracy od zaraz

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt i przesłanie CV na adres
Kontakt: m.lojewski@narodowybadminton.pl