Doradca Zawodowy

Ogłoszenie: Pracownik administracyjny Biura Karier WAT

Poszukujemy pracownika o profilu Doradca Zawodowy do pracy Biurze Karier Wojskowej Akademii Technicznej. Na okres od lutego 2018 na zastępstwo w pełnym wymiarze godzin. Mile widziane osoby z doświadczeniem oraz absolwenci i studenci kierunków związanych z doradztwem zawodowym.
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe
• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie podstawowym
• Dobra znajomość pakietu Microsoft Office
• Umiejętność dobrej organizacji pracy
Zadania na stanowisku
• Doradztwo zawodowe dla studentów, doktorantów i absolwentów
• Organizacja przedsięwzięć dla studentów
• Współpraca z organizacjami studenckimi
• Bieżące prace administracyjne

Od pracownika oczekujemy:
• Wykształcenia kierunkowego
• Elastyczności i multizadaniowości
• Skrupulatności i rzetelności
• Sumienności oraz dokładności w realizacji założonych zadań
• Terminowego wywiązywania się z powierzonych zadań
• Podejmowania inicjatywy
Oferujemy:
• Umowę na zastępstwo
• Zdobycie doświadczenia w pracy administracyjnej oraz przy organizacji wydarzeń (zarządzanie projektami)
• Udział w wydarzeniach ogólnopolskich oraz uczelnianych
• Inicjowanie własnych pomysłów na wydarzenia, projekty, szkolenia
• Pracę w młodym, energicznym zespole
• Możliwość doszkalania i uczestnictwa w warsztatach tematycznych

Jeśli wkładasz wysiłek w to co robisz, jesteś rzetelny i sumienny – APLIKUJ praca w Biurze Karier czeka. Poszukujemy osoby z wyobraźnią i chęcią do pracy.
CV oraz kilka zdań o sobie proszę przesyłać na adres karier@wat.edu.pl
Kontakt: kariera@wat.edu.pl