Korepetytor - wolontariuszINFORMACJE O PRACODAWCY
Typ pracodawcy: INDYWIDUALNY
Krótka informacja o pracodawcy: Fundacja EY powstała by pomagać dzieciom szczególnie pokrzywdzonym przez los. Koncentrujemy się na rodzinnych formach opieki nad najmłodszymi, którzy utracili swoje naturalne rodziny.
INFORMACJE O OFERCIE
Stanowisko: Korepetytor - wolontariusz
Miejsce Pracy: Warszawa
Branża: Szkolenia/Edukacja
Opis zadań: Jesteś osobą pracującą i chciał(a)byś się zaangażować na 60-90 minut w tygodniu i zrobić coś społecznie? Jesteś studentem i dysponujesz wolną godziną w tygodniu? Zapraszamy do podzielenia się swoją wiedzą, umiejętnościami z dziećmi i młodzieżą szkolną w Warszawie i Łodzi.

Fundacja EY zaprasza osoby dorosłe do udziału w projekcie „Klucz do jutra”, którego celem jest pomoc w nauce wychowankom rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka poprzez udzielanie korepetycji z wybranego przedmiotu.

Pracujemy sprawdzonymi metodami stosując zasadę 1na1, gdzie jeden wolontariusz prowadzi zajęcia dla jednego podopiecznego jeden raz w tygodniu.
Wierzymy, że każde dziecko ma prawo do sukcesu.
Wymagania pracodawcy: Oczekujemy: otwarcia na ludzi, odpowiedzialności, chęci do pracy z dziećmi i młodzieżą, wiedzy pozwalającej na pomoc w zakresie min. jednego z przedmiotów szkolnych.

Przedmioty: przedmioty szkolne na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły średniej (również przygotowanie do matury).

Oferujemy: szkolenia, konsultacje ze specjalistami, atrakcyjne spotkania dla wolontariuszy i podopiecznych, umowę wolontariacką i stałą opiekę Fundacji EY.
Dodatkowe informacje: Zgłoś się już dziś! Formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie http://www.ey.com/PL/pl/About-us/Corporate-Responsibility/Edukacja--klucz-do-jutra należy przesłać do koordynatora projektu – Marceliny Cieślak na adres e-mail: Marcelina.Cieslak@pl.ey.com
Dodano: 2018-01-09 14:12:05
Dokumenty aplikacyjne: Prosimy o przesłanie:
na adres mailowy:

marcelina.cieslak@pl.ey.com

Prosimy dopisać w mailu:
Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 roku, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)".