Nauczyciel przedszkolny / przedszkole Warszawa Żoliborz / marzec 2018INFORMACJE O PRACODAWCY
Typ pracodawcy: INDYWIDUALNY
Krótka informacja o pracodawcy: Prowork.PL Profesjonalny dobór personelu Bilingual teachers /tutors and nannies ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.PL FACEBOOK/Prowork.PL.PRACA Recruitment services Warsaw, Poland Bilingual teachers, tutors/nannies, nurses and care assistants from Poland. Profesjonalny dobór personelu do opieki. Professional childcare and healthcare services for expat families Warsaw and employers abroad. Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy w Polsce i za granicą.
INFORMACJE O OFERCIE
Stanowisko: Nauczyciel przedszkolny / przedszkole Warszawa Żoliborz / marzec 2018
Miejsce Pracy: Warszawa
Branża: Szkolenia/Edukacja
Opis zadań: Lubisz pracę z dziećmi i chciałbyś/ałabyś pracować w renomowanym przedszkolu w Warszawie? Już dziś skontaktuj się z ProworkPL i prześlij do nas swoje CV!

Klient ProworkPL, nowoczesne przedszkole na Żoliborzu zatrudni pogodnego i kochającego pracę z dziećmi kandydata do pracy jako Nauczyciel w przedszkolu. Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy z małymi dziećmi. Praca w przedszkolu na pełen etat – 40 godzin tyg., pon.-pt.. Praca od marca 2018.
Wymagania pracodawcy: Wymagane kwalifikacje nauczyciela wychowania przedszkolnego/nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej
Znajomość angielskiego będzie dodatkowym atutem
Wysoka kultura osobista, kreatywność
Doświadczenie w pracy z małymi dziećmi mile widziane
Dodatkowe informacje: Warunki
Okres pracy: minimum 1 rok
Wynagrodzenie: oferowane atrakcyjne wynagrodzenie
Praca stała - etat (40 godz. / tyg.).
Forma zatrudnienia: umowa podpisywana bezpośrednio z pracodawcą

Procedura rekrutacyjna
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv na adres: recruitment@prowork.pl tel.022 828 31 34; 501 182 708, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.
Dodano: 2018-02-13 12:06:35
Dokumenty aplikacyjne: Prosimy o przesłanie:
   * CV
   * listu motywacyjnego
na adres mailowy:

recruitment@prowork.pl

Prosimy dopisać w mailu:
Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 roku, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)".