opiekun/nauczycielINFORMACJE O PRACODAWCY
Typ pracodawcy: INSTYTUCJONALNY
Krótka informacja o pracodawcy: Żłobek i Przedszkole Integracyjne powstało 4 lata temu w warszawskim Wawrze.Podstawowym zadaniem naszego żłobka jest zapewnienie dzieciom jak najkorzystniejszych warunków rozwojowych, bezpieczeństwa, poczucia stabilizacji oraz przygotowanie dzieci do przedszkola i dalej do szkoły. Zapewniamy dzieciom możliwość wszechstronnego rozwoju, przede wszystkim poprzez zapewnienie bezpieczeństwa pod względem fizycznym i psychicznym oraz akceptacji, umożliwienie swobody w działaniu dziecka i realizacji jego potrzeb oraz poprzez wyzwalanie otwartości i twórczości naszych małych podopiecznych. Szczególną uwagę przywiązujemy do dialogu z rodzicami oraz specjalistami w różnych dziedzinach, bo jesteśmy przekonani, że razem znaczy lepiej i więcej. Jesteśmy otwarci na pomysły i sugestie rodziców, oraz na aktywną współpracę.
INFORMACJE O OFERCIE
Stanowisko: opiekun/nauczyciel
Miejsce Pracy: Warszawa Wawer
Branża: Opieka dzieci/osoby starsze/osoby niepełnosprawne
Opis zadań: Kompleksowe czynności opiekuńczo-wychowawcze w stosunku do dzieci objętych naszą opieką. Karmienie, przewijanie, spacery, organizowanie zabaw i zajęć ect.
Wymagania pracodawcy: Absolwent lub student kierunków pedagogicznych, psychologii, pielęgniarstwa lub z ukończonym kursem opiekuna dziecięcego. Osoba uśmiechnięta, energiczna, z pasją, kreatywna, wiążąca swoją przyszłość z najmłodszymi. Osoba niepaląca. Niekarana. Szukamy osób na dłużej, najchętniej na stałe.
Dodatkowe informacje: Umowa o pracę lub zlecenie( na życzenie w przypadku studenta). Możliwość korzystania z finansowania lub współfinansowania szkoleń i kursów doszkalających. Regularnie podwyżki zapisane w umowach, atrakcyjne premie.
Placówka znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym- kilka linii autobusowych zwykłych i przyśpieszonych, w bezpośrednim sąsiedztwie pętla tramwajowa, 5 min do stacji SKM.
Dodano: 2018-02-13 22:11:19
Dokumenty aplikacyjne: Prosimy o przesłanie:
   * CV
   * listu motywacyjnego
na adres mailowy:

przedszkole@radosnelata.pl

Prosimy dopisać w mailu:
Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 roku, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)".