StażystaINFORMACJE O PRACODAWCY
Typ pracodawcy: INDYWIDUALNY
Krótka informacja o pracodawcy: Arthur Hunt jest międzynarodową organizacją świadczącą usługi Executive Search i HR Consulting’u. Obok projektów rekrutacji kadry zarządzającej, spółka doradza swoim Klientom w obszarze Transition Managementu, HR consultingu i Leadership Assessmentu. Od 25 lat dzięki sieci własnych biur świadczy usługi we Francji, Austrii, Polsce, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Rumunii i Rosji. Spółka jest członkiem organizacji Alliance Partnership International, dzięki której oferuje pełen wachlarz swoich usług na całym świecie. Arthur Hunt świadczy usługi dedykowane do wszystkich sektorów gospodarki. Eksperci French Desk pozostają do dyspozycji naszych francuskich Klientów na każdym etapie ich działalności biznesowej w Polsce a także krajach Europy Zachodniej i regionie CEE.
INFORMACJE O OFERCIE
Stanowisko: Stażysta
Miejsce Pracy: Warszawa, pl. Konstytucji
Branża: Agencje doradztwa personalnego
Opis zadań: JAK WYGLĄDA PRACA NA + ?
Jeżeli jesteś studentem kierunków związanych z zarządzaniem, psychologią, socjologią lub pedagogiką i chciałbyś/łabyś zdobyć praktyczne doświadczenie w zakresie HR i tajników rekrutacji to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty stażowej. Osoba zaproszona do projektu stażowego będzie zaangażowana w proces kontaktowania się z poszczególnymi kandydatami oraz wprowadzaniem życiorysów do systemu CRM. Praca ta jest doskonałą okazją do poznania specyfiki pracy rekrutrów dla największych organizacji.
Wymagania pracodawcy: ZAPLUSUJESZ U NAS:
+ odwagą w kontakcie z kandydatami przez telefon
+ wdrażaniem życiorysów do CRM
+ wykonywaniem podstawowych zadań biurowych
+ troską o wysoki standard realizowanych prac
TWOJE PLUSY:
+ komunikatywna znajomość języka angielskiego
+ znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem
+ zorientowanie na kandydata i jego oczekiwania
+ proaktywność w działaniu
+ dobra znajomość pakietu MS Office
+ doskonała organizacja pracy
+ pozytywne nastawienie i chęć uczenia się nowych rzeczy :)
+ wysoka kultura osobista
Dodatkowe informacje: NASZE PLUSY:
Arthur Hunt jest międzynarodową firmą z siedzibą w Paryżu, która oferuje dobrą atmosferę i przepyszną kawę oraz wsparcie w rozwoju. Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie..
W Arthur Hunt wierzymy w ludzi i ich pasję. Jesteśmy zorientowani na rozwój pracowników i ich wspieranie w osiąganiu ponadprzeciętnych rezultatów. Nie znamy granic - działamy z lądu, wody i powietrza...

Jeśli jesteś na +?

To nie wahaj się nam przesłać swoją aplikację na adres obniska@arthur-hunt.pl
Dodano: 2018-02-26 11:30:24
Dokumenty aplikacyjne: Prosimy o przesłanie:
   * CV
   * listu motywacyjnego
na adres mailowy:

obniska@arthur-hunt.pl

Prosimy dopisać w mailu:
Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 roku, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)".