Asystent/Koordynator Projektu

INFORMACJE O PRACODAWCY
Typ pracodawcy: INDYWIDUALNY
Krótka informacja o pracodawcy: Funduszami unijnymi zajmujemy się od 2002 roku. W tym czasie pozyskaliśmy dla naszych klientów kilka miliardów złotych dotacji. Obsługujemy blisko 500 firm i instytucji.

Celem naszej działalności jest zapewnienie osobom fizycznym, przedsiębiorcom i instytucjom publicznym profesjonalnej i kompleksowej oferty usług doradczych w zakresie pozyskiwania środków finansowych z funduszy unijnych i krajowych na inwestycje i rozwój.

W tym celu zbudowaliśmy i konsekwentnie rozwijamy wiarygodną i przyjazną dla beneficjentów instytucję, oferującą wysokiej jakości usługi, specjalistyczną wiedzę i doświadczenie.

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi polegające na zaprojektowaniu i obsłudze całego procesu pozyskania wsparcia, w tym:

dobór optymalnych źródeł wsparcia, w tym właściwego programu dotacyjnego,
doradztwo na etapie przygotowania dokumentacji technicznej / budowlanej,
przygotowanie kompletnej dokumentacji aplikacyjnej, w tym studiów wykonalności i biznes planów,
obsługę kontaktów z jednostkami wdrażającymi programy UE,
pomoc w realizacji projektu, zgodnie z wymaganiami instytucji wdrażającej,
przygotowanie wniosków o płatność (wypłatę dotacji),
wsparcie podczas kontroli instytucji dotującej.
INFORMACJE O OFERCIE
Stanowisko: Asystent/Koordynator Projektu
Miejsce Pracy: Warszawa
Branża: Administracja biurowa
Opis zadań: Zadania:
• Udział w procesie przygotowywania aplikacji dla Klienta oraz kontrola jego realizacji,
• Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami,
• Budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez wysoką jakość obsługi,
• Opracowywanie biznes planów,
• Monitorowanie realizacji projektów,
• Weryfikacja wniosków o płatność.
Wymagania pracodawcy: Wymagania:
• znajomość pakietu MS Office,
• dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
• umiejętność komunikacji i pracy w zespole.
Dodatkowe informacje: Oferujemy:
• Pracę nad interesującymi projektami,
• Możliwość kształtowania oferty dla Klienta,
• Dostęp do know-how i wiedzy na temat segmentów rynku o wysokim potencjale rozwoju,
• Pakiet opieki medycznej,
• Rozwój pod okiem doświadczonych Koordyntorów Projektów,
• Partnerskie relacje oraz Pracę w przyjaznym i pozytywnie nastawionym zespole,
• Atrakcyjne zarobki oraz premie,
• Niezbędne narzędzia pracy,
• Najlepszym kandydatom oferujemy karierę na ścieżce menedżerskiej,
• Atmosferę Zaufania.
Dodano: 2020-02-06 12:23:48
Dokumenty aplikacyjne: Prosimy o przesłanie:
   * CV
   * listu motywacyjnego
na adres mailowy:

praca@euro-most.eu

Prosimy dopisać w mailu: PRACA-CV
Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 roku, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)".