Plastyk/Plastyczka

Ogłoszenie Plastyk/Plastyczka

  • Praca

Stanowisko: Plastyk/Plastyczka
Prowadzenie warsztatów plastycznych na wybranym oddziale onkologii i hematologii dziecięcej.

Miejsce: Katowice, Warszawa, Wrocław

Twój zakres obowiązków:

· prowadzenie cyklu warsztatów plastycznych „Słoneczna Galeria” na oddziale onkologii i hematologii dziecięcej;

· współpraca z dziećmi i rodzicami na oddziale szpitalnym;

· sporządzenie listy materiałów plastycznych potrzebnych do realizacji warsztatów;

· dystrybucja prac do biura fundacji;

· współpraca z przedstawicielami szpitala i fundacji;

· odpowiedzialność za tworzenie relacji zdjęciowej z prowadzonych warsztatów.

Nasze wymagania:

· minimum roczne doświadczenie w pracy z dziećmi;

· wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: edukacja artystyczna, rysunek;

· bardzo dobra organizacja pracy własnej;

· zaangażowanie i skrupulatność w powierzone zadania;

· umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność;

· kreatywność i inicjatywa;

· mile widziane: kursy i szkolenia malarskie.

Oferujemy:

· współpracę w oparciu o umowę zlecenia;

· gotowość do pracy w okresie od kwietnia do końca czerwca;

· możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań.

Jak zaaplikować?

Wyślij email na hr@urtica.pl lub wypełnij formularz

O nas:

Fundacja Urtica Dzieciom została powołana do życia w 2017 roku, jednak jako inicjatywa firmy Urtica Sp. z o.o., będącej największym dystrybutorem leków na rynku szpitalnym, istnieje już od 26 lat. Jej celem jest działanie na rzecz dzieci i młodzieży z chorobami nowotworowymi oraz ich rodzin.

Fundacja Urtica Dzieciom wspiera i prowadzi inicjatywy o charakterze zdrowotnym, edukacyjnym i charytatywnym. Aktualnie z jej pomocy korzysta 18. dziecięcych oddziałów onkologicznych i hematologicznych w Polsce.

Administratorem danych jest Fundacja Urtica Dzieciom z siedzibą we Wrocławiu (54-613) przy ul. Krzemienieckiej 120, zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 0000693315. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści

swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.