Praca dla studentów zaocznych

Ogłoszenie Praca dla studentów zaocznych

• Praca

Cześć! Szukasz spokojnej pracy dorywczej? Możemy Ci ją dać!

Czas zleceń może być różny - kilka dni, weekend, tydzień, miesiąc, czy dłużej. O zleceniach informujemy drogą mailową. Szczególnie zmotywowane i zaangażowane osoby możemy zaprosić do stałej współpracy z nami :)

Najczęściej potrzebujemy osób do uzupełniania danych w systemie, to serio proste! Zdarzają się też zadania związane z archiwizacją dokumentów lub inne.

Nie wymagamy doświadczenia - ważne jest dla nas Twoje zaangażowanie. Praca ma formę stacjonarną, a nasze biuro zlokalizowane jest na warszawskim Żoliborzu. To dobra okazja do zdobycia pierwszego doświadczenia. :)

Wymagania:

• Status studenta studiów zaocznych

• Pozytywne nastawienie!

• Oko do szczegółów, drobiazgowość, sumienność i zaangażowanie

• Szczera i otwarta komunikacja ;)

Oferujemy:

• Umowę zlecenie na okres próbny do czerwca

• Stawka 27,70 zł/h brutto

• Sprzęt do pracy

• Szkolenia wprowadzające

• Możliwość nawiązania stałej współpracy ;)

• Wygodną i przyjemną przestrzeń w naszym biurze na Żoliborzu, mamy strefę chillu i nielimitowany dostęp do kawy i herbaty.

Wypełnij formularz i dołącz do nas jako Mistrz/Mistrzyni Krótkotrwałych Misji! Wybrane osoby zaprosimy na spotkanie typu Assessment Center do naszego biura :)

Ogłoszenie Praca dla studentów zaocznych