Stażysta/stażystka w dziale HR

Ogłoszenie Stażysta/stażystka w dziale HR

  • Staż

Würth Polska, nowoczesna firma handlowa działająca w branży technicznej chętnie podejmie współpracę z osobą chcącą rozwijać się w obszarze HR.

Twoje zadania:

       Udział w procesie obiegu dokumentacji kadrowej

       Wsparcie w obszarze obsługi benefitów pracowniczych

       Wsparcie w procesie rekrutacji, w tym przygotowywanie ogłoszeń, analiza CV, umawianie spotkań z kandydatami

       Współpraca z zespołem HR przy organizacji szkoleń i innych wydarzeń z zakresu rozwoju zawodowego

       Przygotowywanie raportów, analiz i prezentacji na potrzeby działu HR

       Wsparcie działu HR w codziennych zadaniach z obszaru twardego i miękkiego HR

Twój profil:

       Student/ka lub absolwent/ka kierunków związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, psychologią, socjologią pracy lub pokrewnymi.

       Zainteresowanie tematyką HR

       Otwartość i gotowość do nauki

       Umiejętność pracy w zespole

       Komunikatywność i zdolności interpersonalne

       Dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę

       Znajomość pakietu MS Office

       Język angielski na poziomie komunikatywnym

Gwarantujemy Ci:

       Płatny staż na podstawie umowy zlecenie w wymiarze ok. ½ etatu

       Wynagrodzenie 28 zł brutto/h

       Możliwość zdobycia wszechstronnego doświadczenia w obszarze rekrutacji i kadr

       Elastyczne godziny pracy

       Pracę w profesjonalnym i przyjaznym środowisku

Zainteresoane osoby prosimy o przesłanie swojego CV poprzez link rekrutacyjny: