Ogłoszenie Nauczyciel wspierający/ pedagog do pracy w Przedszkoladzie we wspaniałym zespole!

• Praca

Przedszkole i żłobek na Białołęce (ul. Złotokwiatu) zatrudni nauczyciela wspierającego/ pedagoga  do pracy w naszym zespole. Jeśli jesteś w trakcie studiów kierunkowych lub masz doświadczenie w pracy z dziećmi zapraszamy do naszego zespołu.

Oferujemy możliwość rozwoju osobistego i atrakcyjne miejsce pracy. Mieścimy się na Białołęce ul. Złotokwiatu 28!

Wymagania:

• wykształcenie kierunkowe (pedagogika/ pedagogika specjalna) lub rozpoczęte studia na tych kierunkach

• energia, zaangażowanie, pasja

• wysoka kultura osobista

• cierpliwość, kreatywność, pogoda ducha

• elastyczność

Oferujemy:

• możliwość rozwoju,

• bardzo dobre warunki pracy,

• rzetelne szkolenie podczas wprowadzania w zakres obowiązków

• oferujemy prace na długo, ponieważ szukamy długodystansowych pracowników!

• umowę o pracę

Prosimy o sprawdzenie lokalizacji przed załączeniem aplikacji.

Jeśli chcesz się rozwijać i pracować w fantastycznym zespole ambitnych ludzi zapraszamy! Zapewniamy:

• atrakcyjne warunki pracy dla osób chcących rozwijać się i podnosić kwalifikacje

miłą atmosferę pracy

• możliwość rozwoju osobistego Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o załączenie CV.