Pomoc – nauczyciela.

Ogłoszenie Pomoc – nauczyciela.

  • Praca

W związku z dynamicznym rozwojem sieci swoich placówek oświatowych (szkoły; przedszkola) Grupy ODIS Świata Ciekawi z siedzibą głowną w Warszawie (ul. Polna 3 lok. 104) zatrudnimy począwszy od dn. 01/09/2024 roku: pomoc – nauczyciela do max. 15 osobowej grupy integracyjnej dla dzieci w wieku: 3 – 6 lat.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin (tj. 8 godzin / dziennie).

  • Zaświadczenie o niekaralności.

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

  • Gotowość do pracy z dziećmi z niepełnosprawnością. Szczególnie mile widziane: doświadczenie w kontaktach z dziećmi w spektrum autyzmu.

  • Wykształcenie pedagogiczne do pracy na tym stanowisku – nie jest wymagane!

  • Zapraszamy wszystkie osoby z wykształceniem min. średnim, a także wszystkie osoby studiujące w trybie zaocznym – na kierunkach psychologiczno – pedagogicznych lub pokrewnych!

Warunki pracy:

  • Praca w  wymiarze 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku w nowopowstającym przedszkolu integracyjnym na terenie Warszawy (Ursus Skorosze).

  • Szczegółowe godziny pracy – do ustalenia!

Zakres obowiązków do pracy na tym stanowisku:

  • przygotowywanie wszystkich posiłków dostarczanych przez zewnętrzną firmę cateringową, pomoc dzieciom w spożywaniu posiłków, sprzątanie po posiłkach (tj. śniadanie / zupa / obiad / podwieczorek).

  • pomoc dzieciom w czynnościach samoobsługowych (w tym w czynnościach samoobsługowych w toalecie np. zmiana pampersów).

  • asystowanie i pomoc dzieciom podczas ich całego pobytu w przedszkolu (w tym np. wspólne codzienne wyjścia na ogrodzony plac zabaw, udział we wszystkich zajęciach edukacyjnych, udział w zajęciach świetlicowych).

  • ścisła współpraca z rodzicami oraz z innymi członkami zespołu (np. psycholog / native – speaker / nauczyciele wychowania przedszkolnego).

  • udział w zebraniach zespołu – płatne dodatkowo w ramach nadgodzin.

Oferujemy:

• zatrudnienie na umowę o pracę lub na umowę-zlecenie (studenci) – wg. preferencji.

• ciekawą i odpowiedzialną pracę w kameralnej placówce.

• zdobycie doświadczenia w pracy z dziećmi z niepełnosprawnością, w tym, zwłaszcza z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Zapewniamy szkolenia i stałe wsparcie merytoryczne pozwalające na podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych związanych z pracą z dziecmi z całościowymi zaburzeniami rozwoju ze spektrum autyzmu.

Prosimy aplikować na adres: recepcja@odispsycholog.pl z dopiskiem: Pomoc nauczyciela – Warszawa. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W treści aplikacji proszę umieścić klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."