Teacher – Warsaw

Ogłoszenie Teacher – Warsaw

  • Praca

W związku z dynamicznym rozwojem naszych placówek edukacyjnych (np. szkół i przedszkoli) poszukujemy osoby na język angielski – nauczyciel / native speaker do małej integracyjnej grupy dzieci w wieku: 3 – 6 lat (max. 15 dzieci w jednej grupie).

Rozpoczęcie pracy od: 01.09.2024 rok.

Nasze wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin (8 godzin / dzień).

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Przygotuj się do pracy z dziećmi niepełnosprawnymi (szczególnie z zaburzeniami ze spektrum autyzmu ASD).

  • Kreatywność w organizowaniu różnych zajęć edukacyjnych dla grupy dzieci.

  • Warunki pracy: praca w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku: od 19:30 do 15.30 lub od 09:30 do 17.30 Lokalizacja: Warszawa – Ursus – Skorosze.

Twoje obowiązki:

  • Przygotowanie i przeprowadzenie różnych zajęć grupowych w języku angielskim dla grupy dzieci.

  • Opieka nad dziećmi (max. 15 dzieci w grupie).

  • Codzienna współpraca z rodzicami i innymi członkami zespołu jak np. inni nauczyciele, psycholog, pomocnicy nauczycieli.

  • Bądź gotowy do udziału w spotkaniach zespołu – dodatkowo płatne.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę.

  • Bardzo ciekawa i odpowiedzialna praca w małej grupie dzieci.

  • Zdobycie doświadczenia w zakresie pracy z dziećmi z ASD w sposób niedyrektywny.

  • Oferujemy również szkolenia i wsparcie.

Zgłoszenia prosimy przesyłać: recepcja@odispsycholog.pl z tytułem:

Nauczyciel języka angielskiego – Warszawa.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.