Wychowawca kolonijny

Ogłoszenie Wychowawca kolonijny

  • Praca
Główne zadania
  • zapoznanie się z kartami kwalifikacyjnymi uczestników wypoczynku i poinformowanie kierownika o specjalnych potrzebach uczestników;
  • przygotowanie planu zajęć uczestników wypoczynku podzielonych na grupy oraz jego realizacja zgodnie z rozkładem dnia;
  • opieka nad dziećmi podczas wypoczynku podzielonymi na grupy i zapewnienie im bezpieczeństwa, odpowiedniej higieny, wyżywienia i innych czynności opiekuńczych;
  • zapewnienie uczestnikom wypoczynku, we współpracy z ratownikiem wodnym, opieki w czasie korzystania z wyznaczonych obszarów wodnych;
  • wykonywanie innych czynności zleconych przez kierownika wypoczynku oraz wspieranie go w jego obowiązkach.
Oferujemy
  • Pracę wakacyjną
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z dziećmi
  • Możliwość odbycia płatnych praktyk/stażu
  • Zapewniamy wyżywienie oraz zakwaterowanie
  • Zwrot kosztów dojazdu na miejsce zbiórki
  • Ubezpieczenie NNW
Warunki zatrudnienia

Umowa zlecenie

Oczekiwania
  • wykształcenie min. średnie
  • ukończony kurs wychowawcy wypoczynku
  • zaświadczenie o niekaralności
  • zaświadczenie lekarskie (mogą być różne formy)
  • predyspozycje do pracy z dziećmi

Aby aplikować wyślij swoje CV na podany adres e-mail: kadry@lutur.pl